Krúžky

Anglický jazyk

Obsahom výučby Anglického jazyka pre najmenších je učebnica BUSY BEE – starter. Deti získajú základy angličtiny formou hier, zábavných edukačných aktivít a príbehov. Mgr. Anna Dzurková.

Rusinský jazyk

Obsahom výučby Rusinského jazyka je osvojiť si základné, jednoduché a predovšetkým deťom blízke slová. Učiteľkou rusinského jazyka je Svetlana Lučkaničová DiS.

S najmenšími k Bohu

– zodpovedná: p. Haburajová.

Deti si prehlbujú vzťah k Bohu prostredníctvom modlitieb a piesní.

Pohybový krúžok

– zodpovední: učiteľky MŠ z tried Mravec a Včielka a p. tréner Pali Kirňak a Ing. Tomáš Kepič z Centra voľného času.

Krúžok je povinný pre predškolákov a uskutočňuje sa v telocvični na ZŠ Budovateľskej každý pondelok. Jeho cieľom je získavanie fyzickej zdatnosti ako prevencia pred chorobami.

Logopédia

Individuálna práca logopedičky s deťmi s cieľom dosiahnuť čo najlepšie výsledky. Pokroky detí vo vývine reči sú tak značné a úspechy sa dostavujú behom pár týždňov, Mgr. Mišková Anna.

Predplavecká príprava

– zodpovedné učiteľky: Mgr. Felšoci a Mgr. Jana Bobriková.

Pre tento školský rok sa predplavecká príprava uskutoční 1x ročna v októbri, avšak vo dvoch turnusom po sebe. Realizácia preplaveckého kurzu bude už na novovzniknutej mestskej plavárni v Snine. Príprava trvá celkom 2x5 dní a zúčastňujú sa jej deti z prípravných tried. Všetky naše učiteľky majú absolvovaný nevyhnutný predplavecký kurz.

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Jedálny lístok

Sviatok

Meniny má Dušan

Po Ut St Št Pia So Ne

Východ a západ slnka

Slnko vychádza:4:36

Slnko zapadá:20:20

Pranostika na akt. mesiac

Májové blato – pre hospodára zlato.

Pranostika na akt.deň

Na sv. Filipa tráva už rozkvitá.

Ďalší