Krúžky

Anglický jazyk

Obsahom výučby Anglického jazyka pre najmenších je učebnica BUSY BEE – starter. Deti získajú základy angličtiny formou hier, zábavných edukačných aktivít a príbehov. Mgr. Anna Dzurková.

S najmenšími k Bohu

– zodpovedná: p. Haburajová.

Deti si prehlbujú vzťah k Bohu prostredníctvom modlitieb a piesní.

Pohybový krúžok

– zodpovední: učiteľky MŠ z tried Mravec a Včielka a tréneri z Centra voľného času.

Krúžok je povinný pre predškolákov a uskutočňuje sa v telocvični na ZŠ Budovateľskej každý týždeň v dohodnutý deň. Jeho cieľom je získavanie fyzickej zdatnosti ako prevencia pred chorobami.

Logopédia

Individuálna práca logopedičky s deťmi s cieľom dosiahnuť čo najlepšie výsledky. Pokroky detí vo vývine reči sú tak značné a úspechy sa dostavujú behom pár týždňov, Mgr. Mišková Anna.

Predplavecká príprava

– zodpovedné učiteľky: Lučkaničová Svetlana,DiS. a Mgr. Gerbocová Petra.

Pre tento školský rok sa predplavecká príprava uskutoční 2x ročne v septembri a v máji. Realizácia preplaveckého kurzu bude už na novovzniknutej mestskej plavárni v Snine. Príprava trvá celkom 2x4 dni a zúčastňujú sa jej deti z prípravných tried. Všetky naše učiteľky majú absolvovaný nevyhnutný predplavecký kurz.

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Jedálny lístok

Sviatok

Meniny má Sidónia, Sidón

Po Ut St Št Pia So Ne

Východ a západ slnka

Slnko vychádza:4:25

Slnko zapadá:20:41

Pranostika na akt. mesiac

Jún mokrý a teplý neurobí gazdu biednym.

Ďalší